Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Podpořte nás na Facebooku

Dům barev - Litocolor

Společnost Litocolor, s.r.o.

byla založena se záměrem otevřít a provozovat moderní prodejnu barev, laků a příslušenství pro malíře v Litoměřicích. V květnu 2014 jsme odkoupili stávající prodejnu od společnosti Interiercolor pana Mráčka a navázali na tradici počínající již z porevolučních dob provozovny pana Poura. K tradici se nám podařilo během několika měsíců přidat i moderní ráz začleněním prodejny do sítě DŮM BAREV společnosti PPG, a.s.

Již následující rok stávající prostory malé prodejny začaly být nedostačující pro požadavky moderního prodeje a nabídky plného sortimentu. Proto byla prodejna v listopadu 2015 přestěhována do blízkých prostor bývalé restaurace „na Volyni“ s rozlohou více jak 100m2 vyhovující moderním trendům a nabídky uceleného sortimentu.

Síť DŮM BAREV je, stejně tak jako značky Primalex a Balakryl, součástí skupiny PPG, což znamená okamžitý přístup k novinkám z oblasti vývoje barev a nátěrů, profesionální zázemí aplikačních a technických odborníků na práci s barvami a flexibilitu dodávek v případě větších odběrů.

Naše prodejna DŮM BAREV Vám nabízí komplexní sortiment barev, laků, ředidel, příslušenství a dalších produktů zavedených renomovaných značek, které jsou potřeba při malování a natírání. Také u nás najdete kolorovací automat, díky kterému jsme Vám schopni namíchat jakýkoli z více než 20 000 odstínů. Samozřejmostí je profesionalita prodejního personálu, který je vždy připraven poradit s výběrem správné barvy na Vaši konkrétní aplikaci.

Sortiment a služby chceme i nadále vylepšovat a proto byla nedávno naše nabídka rozšířena o bohatý sortiment tapet a příslušenství pro tapetování. Stejně tak přinášíme pravidelně každý měsíc cenová zvýhodnění a akční nabídky jak pro maloobchod, tak pro velkoobchodní partnery.

Provozní doba
Po - Pá: 7:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
Ne: zavřeno
Dům barev - Litoměřice
Masarykova 57/15, 412 01 Litoměřice